Интернет-магазин почтовых марок «Антарес»

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Интернет-магазин почтовых марок «Антарес» » Семейный досуг » Чому важливо вміти керувати своїми емоціями?


Чому важливо вміти керувати своїми емоціями?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Часто чую, що контроль над емоціями може значно покращити якість життя. Як саме можна навчитись цьому, і чи є якісь корисні ресурси?

0

2

Я рекомендую звернутися до платформи Sunshine at Home, де ви зможете знайти групові терапевтичні курси та інші цікаві навчальні програми. На цій платформі ви зможете навчитися керувати своїми емоціями та налагодити емоційний стан. Групова терапія та інші курси допоможуть вам не лише зрозуміти власні емоції, а й навчитися ефективно ними керувати, що є дуже важливим у сучасному світі. Оберіть Sunshine at Home для свого емоційного розвитку та психологічного самовдосконалення.

0

3

да, тут очень важно следить за своим эмоциональным состоянием

0

4

У меня недавно был сильный нервный срыв, я самостоятельно не справилась с ситуацией, поэтому решила к психотерапевту записаться онлайн на прием, лучшего нашла через платформу тут https://pleso.me/ua/therapists/couple , на сайте собраны лучшие профи города и таким образом я смогла понять в чем проблема и как ее решить постепенно

0


Вы здесь » Интернет-магазин почтовых марок «Антарес» » Семейный досуг » Чому важливо вміти керувати своїми емоціями?