Интернет-магазин почтовых марок «Антарес»

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Интернет-магазин почтовых марок «Антарес» » Кухня » Смачні рецепти


Смачні рецепти

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Доброго дня! На вихідних хочу здивувати свою дружину та приготувати для неї вечерю. У мене вихідний, а їй доводиться працювати, ось я і надумав щось смачне приготувати. Підкажіть, будь ласка, цікаві ресурси в інтернеті з рецептами.

0

2

Мені подобається готувати, і якщо в інтернеті знаходжу смачний рецепт, то обов'язково зберігаю його собі. Моїм дітям подобаються млинці, якщо чесно, то не завжди у мене виходить приготувати млинці так як треба. А нещодавно попробувала приготувати  млинці на молоці за рецептом містера Олівкіна, зробивши все як в рецепті, млинці вдались на славу. Вони добре перевертались, не прилипали до сковорідки та виходили дуже тонкими та смачними. Рецепт я собі зберегла, та ділюсь з вами.

0

3

Я також люблю млинці з різними начинками, як з солодкими так і з солоними, тому часто готую млинці. А за рецепт дякую, по цьому рецепту пробувала готувати, млинці, справді, виходять дуже тонкими.

0

4

Я в интернет захожу, когда нет идей, рецептов можно найти много.

0

5

заказать табак лапша Вирджиния

0

6

Спасибо за ваши рекомендации

0

7

Я люблю готувати використовуючи нов ірецепти, це завжди цікаво.

0

8

Багато смачних рецептів знайдете на офіційному сайті Торчин. Тут тільки прості та перевірені рецепти з детальними покроковими інструкціями. На цьому сайті я знайшла багато інформації про те як робити заготовки на зиму. Спробувала рецепт кабачкової ікри  https://torchyn.ua/recipes/nezhnaya-kabachkovaya-ikra , вона вийшла дуже смачною та ніжною.

0


Вы здесь » Интернет-магазин почтовых марок «Антарес» » Кухня » Смачні рецепти